Turbosound iQ iQ18B
26 240.00 Kč 21 685.95 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
iQ18B

15" aktivní subwoofer 3000 W s technologií DSP KLARK TEKNIK, s modelováním reproduktorů a podporou sítě UltraNet.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


 •  Aktivní reprobox/subwoofer pro přenosné PA aplikace a instalace
 •  Zesilovač 3000 W KLARK TEKNIK třídy D
 •  KLARK TEKNIK Digital Signal Processing pro úplnou kontrolu systému
 •  Speaker modelling obsahuje modely standardních průmyslových reproduktorů
 •  UltraNet pro vytvoření digitálních audio sítí pro připojení mixérů a dalších zdrojů
 •  Velký 18“ nízkofrekvenční driver s 4“ kmitací cívkou a dvojitým zavěšením
 •  PC software pro dálkové ovládání ke stažení na turbosound.com
 •  Povrch překližkové skříně má povrchovou úpravu v tvrdém, polo matném černém nátěru
 •  Robustní, lakovaná perforovaná ocelová mřížka
 •  35 mm systém uchycení s podporou satelitních reproduktorů
 •  Ocelová, pogumovaná kolečka
 •  Konektory Neutrik PowerCon
 •  3-letá záruka
 •  Navrženo a vyvinuto v Anglii
Detaily

18" aktivní subwoofer 3000 W iQ18B se ideálně hodí pro celou řadu přenosných a pevných instalací, pro hudbu a mluvené slovo.

Velký 18" nízkofrekvenční driver s lehkou 4" kmitací cívkou (dvojité zavěšení) poskytuje rychlou a přesnou přechodovou odezvu, prakticky bez zkreslení - dokonce i při těch nejnáročnějších představeních.

iQ18B je vybaven velmi efektivním a lehkým výkonovým zesilovačem KLARK TEKNIK třídy D, a poskytuje impozantní výstupní výkon 3000 wattů. Umožňuje vysoký stupeň kontroly nad výkonem, je řízen sofistikovaným, ale snadno použitelným digitálním procesorem (DSP) KLARK TEKNIK, který nabízí dynamický EQ, čistotu zvuku a možnost definice při vysoké výstupní úrovni - a dlouhodobou spolehlivost. Pokročilé DSP s presety umožňují detailní a přesné modelování nejuznávanějších reproduktorů zvukového průmyslu.

Na zadním panelu modulu zesilovače najdete plně vybavené uživatelské rozhraní, které obsahuje LCD displej, ovládací prvky pro zisk kanálů A a B, a rotační enkodér pro intuitivní přístup k nastavením, jako úrovně, EQ, modelování a řízení zpětné vazby (FBI). Kromě kombinovaných vyvážených vstupů XLR/jack, obsahuje XLR výstupy pro aktivní satelitní reproduktory. iQ18B má také mic/line přepínač a ovladač úrovně se signálními LED.

IQ18B také vybaven patentovanou technologií UltraNet, která umožňuje použití kabelů CAT5 pro přenos nedotčených vícekanálových zvukových signálů a dalších informací mezi produkty s podporou UltraNet, jako jsou digitální mixéry a osobní monitor systémy. Tato digitální síťová distribuce nejen eliminuje RFI a přeslechy, ale je společná pro analogové metody, a také výrazně snižuje čas nastavení nebo instalace. USB port poskytuje přístup pro dálkové ovládání iQ18B přes PC, stejně jako DSP, modelování a aktualizace firmwaru.

Povrch překližkové skříně má povrchovou úpravu v tvrdém, polo matném černém nátěru a skříň je vybavena robustní mřížkou a 35 mm systémem uchycení s podporou satelitních reproduktorů, a ocelovými, pogumovanými kolečky. Připojení je zajištěno prostřednictvím konektorů Neutrik PowerCon.

Zaručená kvalita
Výrobce se vždy snaží získat zpětnou vazbu a zkušenosti od zákazníků. Produkty jsou vyrobeny ve vlastní továrně Music Group pomocí nejmodernějších automatizovaných pracovních postupů, a pro zajištění kvality jsou využívány laboratoře, vybavené nejmodernějším zkušebním zařízením z celého světa.
Výsledkem jsou produkty z nejnižší mírou poruch v rámci celého tohoto průmyslového oboru, a velkorysá 3-letá záruka.

 

Technické detaily
Art.-No.
iQ18B
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Turbosound iQ iQ18B

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita
Cena
Hodnota
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání