Turbosound Impact TCI52-TR
7 970.00 Kč 6 586.78 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
TCI52-TR

5“ 2-pásmový, plno-rozsahový loudspeaker s line transformátorem pro instalační aplikace (odolný vůči povětrnostním vlivům).

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


 •  Kompaktní, 2-pásmový, plno-rozsahový loudspeaker pro povrchovou montáž
 •  Výkon: 60 W nepřetržitý, 240 W špičkový
 •  5“ nízkofrekvenční driver s vysoko-teplotní cívkou
 •  1“ ferrofluidní chlazený neodymový vysokofrekvenční driver
 •  Transformátor s vývody pro 70 V a 100 V linkové systémy nebo se 16 Ohm přímým vstupem
 •  Patentovaný eliptický vlnovod poskytuje širokou disperzi 100° H x 70° V
 •  Počasí odolné provedení, perforovaná mřížka s práškovým nástřikem pro venkovní použití
 •  Architektonicky stylizované pouzdro, odolné proti nárazu
 •  Polo-matná povrchová úprava, nenápadné v jakémkoliv prostředí
 •  2 x M6 rigging body, kompatibilní s TURBOSOUND a OmniMount
 •  3/8“ mic stand šroubení pro aplikace Spot Monitor
 •  3-letá záruka
 •  Navrženo a vyvinuto v Anglii
Detaily

Ultrakompaktní IMPACT TCI52-TR je vnitřní / venkovní pasivní dvoucestný SMD loudspeaker, který je ideální pro širokou škálu hudby a řeči. Nabízí zpracování výkonu 240 W, skládá se z 5" nízkofrekvenčního driveru (vysoko-teplotní cívka), a 1" neodymiového ferro-tekutinou chlazeného vysokofrekvenčního driveru, který je napojen na proprietární eliptický vlnovod - pro rozptyl v šířce 100° vodorovně a 70° svisle.

Drivery vlastní konstrukce

TURBOSOUND je také mezinárodně známý pro výrobu nejlépe znějících reproduktorových systémů na světě, neboť vývoj vlastních wooferů a výškových reproduktorů bere velmi vážně. LF a HF drivery jsou navrženy speciálně pro danou aplikaci - to je to, co je odlišuje od konkurence. Když si koupíte loudspeaker TURBOSOUND, můžete si být jisti, že drivery byly navrženy tak, aby v kombinaci s každým jiným prvkem pracovaly bezchybně, zajistili skutečně prvotřídní výkonnost a obstáli ve zkoušce času.

Vestavěné transformátory

TCI52-TR obsahuje vnitřní linkový transformátor s více odbočkami, pro použití se 70 V a 100 V distribučními linkami pro zvukové aplikace, stejně jako přímý 16 Ohm vstup pro použití s nízko-impedančním zesilovačem. Odbočky jsou k dispozici na 60, 30 a 15 W pro 100 V linky; 60, 30, 15 a 7,5 W pro 70 V linky.

Instalace a konektivita

TCI52-TR je dodáván s nastavitelným nástěnným držákem, který také umožňuje připojení reproduktorů, což umožňuje, aby byly držáky instalovány a zapojeny v počátečních fázích výstavby budovy nebo během přestavby - finální montáž je tak značně zjednodušena a nákladově zefektivněna. Vnitřní rigging body M6 jsou k dispozici pro instalaci na stěny a strop, stejně jako na standardní konzole. Konstrukce umožňuje připevnění TCI52-TR na standardní mikrofonní 3/8" stojan pro použití jako" bodového" monitoru.

Navržen tak, aby odolal vlivům počasí

Pro trvalou instalaci jsou skříně vyztužené vlákny a odolné proti nárazu a mají klasickou polo-matně černou povrchovou úpravou, která umožňuje aby byl reproduktor nenápadný, a elegantně zapadl do jakéhokoli prostředí. Přiložený nástěnný držák umožňuje skryté vedení kabelů pro dokonalou vizuální prezentaci.

Povrch je odolný vlivům počasí, pozinkovaná mřížka s venkovní práškovou barvou a chráněné drivery – to vše zaručuje odolnost v třídě IP34, a poskytuje nejenom dobrý výkon ve své třídě, ale zachovává si svůj atraktivní vzhled po mnoho let.

 

Architektura & specifikace

Pasivní 2-pásmový systém, skládající se z jednoho 5" (127 mm) driveru, a jednoho 1" (25 mm) driveru (vysokofrekvenční, ferro-kapalinou chlazený, neodymový), je dodáván s nastavitelným nástěnným držákem pro integrální připojení. Tento produkt musí splňovat nebo překračovat následující: frekvenční odezva, měřeno s šípovým vstupem sinusové vlny, musí být plochá v rámci ± 3 dB, od 74 Hz do 20 kHz, a -10 dB, od 43 Hz do 20 kHz. Nominální rozptyl na -6 dB bodů v průměru 100° H x 70° V. Jmenovitá impedance 16 ohmů. Manipulační výkon: 60 W nepřetržitý, 240 W špičkový. Citlivost, měřeno na osu, v průměru 1 W na 1 metr, musí být 90 dB. Maximální SPL (špičkový), měřeno s hudebním programem. musí být 114 dB. Rozměry: 300 mm (výška) x 164 mm (šířka) x 158 mm (hloubka) (11.8" x 6.5" x 6.2"). Čistá hmotnost: 3,5 kg. Reproduktor TURBOSOUND IMPACT TCI52-TR. Žádný jiný reproduktor nesmí být použit, ledaže by bylo od nezávislé zkušební laboratoře ověřeno, že výše uvedená kombinovaná specifikace výkon / velikost je stejná, nebo vyšší.

Zaručená kvalita

Výrobce se vždy snaží získat zpětnou vazbu a zkušenosti od zákazníků. Produkty jsou vyrobeny ve vlastní továrně Music Group pomocí nejmodernějších automatizovaných pracovních postupů, a pro zajištění kvality jsou využívány laboratoře, vybavené nejmodernějším zkušebním zařízením z celého světa.

Výsledkem jsou produkty z nejnižší mírou poruch v rámci celého tohoto průmyslového oboru, a velkorysá 3-letá záruka.

Technické detaily
Art.-No.
TCI52-TR
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Turbosound Impact TCI52-TR

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita
Cena
Hodnota
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání