Turbosound Siena TSP122-AN
22 370.00 Kč 18 487.60 Kč bez DPH
Cena / kus

Napište první recenzi tohoto produktu

Availability: Skladem

NEBO
TSP122-AN

12" aktivní loudspeaker 2500 W s technologií DSP KLARK TEKNIK a podporou sítě UltraNet.

Zobrazit údaje o produktu » Porovnat »


 •  2-pásmový plno-rozsahový loudspeaker pro přenosné PA a instalační aplikace
 •  2500 W technologie KLARK TEKNIK, zesilovač třídy D
 •  KLARK TEKNIK Digital Signal Processing pro úplnou kontrolu systému
 •  UltraNet digitální audio sítě pro připojení mixu a dalších zdrojů
 •  12“ nízkofrekvenční driver s vnitřním / vnějším vinutím cívky
 •  1“ tlakový driver s titanovou kopulí
 •  PC software pro dálkové ovládání ke stažení na adrese turbosound.com
 •  Nízké zkreslení, disperze 70° H x 50° V
 •  Skříň z 18 mm překližky s tvrdým, polo-matným černým lakem
 •  Robustní, lakovaná perforovaná ocelová mřížka
 •  Duální úhlový držák na tyč pro přesné pokrytí zvukem
 •  Více rigging bodů pro snadnou instalaci
 •  Síťový vstup pomocí konektoru Neutrik PowerCon
 •  3-letá záruka
 •  Navrženo a vyvinuto v Anglii
Detaily

TSP122-AN je 12", 2-pásmový, plno-rozsahový loudspeaker 2500 W. Soustava, která je ideální pro širokou škálu hudby, řeči a ozvučení. Je navržen tak, aby mohl pracovat bez ovladače a poskytuje optimální výkonnost pro FOH, sidefill a delay line loudspeaker, stejně jako nabízí značnou flexibilitu pro snadné přizpůsobení měnícím se požadavkům.

Drivery vlastní konstrukce

TURBOSOUND je mezinárodně známý pro výrobu nejlépe znějících reproduktorových systémů na světě, neboť vývoj vlastních wooferů a výškových reproduktorů bere velmi vážně. LF a HF drivery jsou navrženy speciálně pro danou aplikaci - to je to, co je odlišuje od konkurence. Drivery jsou navrženy tak, aby v kombinaci s každým jiným prvkem pracovaly bezchybně a přinášely skutečně profesionální výsledky. Cívky TSP122-AN mají speciální vnitřní / vnější vinutí s vyšší magnetickou hustotou, lepším odvodem tepla, a manipulační kapacitu s vysokým výkonem pro lepší efektivitu 1“ tlakový driver s titanovou kopulí 1" je namontován v úhlu 70° vodorovně a 50° vertikálně pro lepší disperzi a nízké zkreslení.

Třída D - obrovský výkon a perfektní zvuk

Díky revoluční technologii zesilovačů třídy D, je zajištěn obrovský výkon a neuvěřitelná zvuková výkonnost v snadno použitelném, ultra-přenosném a lehkém balení. Zesilovač třídy D nabízí zásadní rozdíl - maximální energetickou účinnost a eliminuje potřebu těžkých napájecích zdrojů a masivních chladičů. Tato úžasná technologie umožňuje navrhovat a stavět extrémně výkonné produkty, které jsou ale výrazně lehčí, než jejich tradiční protějšky, při menší spotřebě energie a lepší ochranu životního prostředí.

Vestavěný DSP

Vysoký stupeň kontroly nad výkonem reproduktorové soustavy je řízen sofistikovaným, ale snadno použitelným KLARK TEKNIK Digital Signal Processor (DSP), který poskytuje dynamický EQ a transparentní limiter pro maximální úder a definici ve vysokých výstupních

Intuitivní uživatelské rozhraní

Na zadním panelu modulu zesilovače najdete plné uživatelské rozhraní, které obsahuje LCD displej, jediný rotační enkodér pro intuitivní přístup k: kompenzace polohy, uživatelské ovládání EQ, integrace subwooferu a funkce směrování signálu. Kromě vyváženého XLR vstupu a XLR výstupu je k dispozici řetězení více aktivních reproduktorů, nebo pro použití s aktivními subwoofery. USB port poskytuje přístup pro dálkové ovládání prostřednictvím bezplatného PC software (ke stažení na turbosound.com) - stejně jako pohodlné aktualizace DSP firmwaru.

UltraNet konektivita

Tento produkt je také vybaven patentovanou technologií UltraNet, která umožňuje použití kabelů CAT5 pro přenos nedotčených vícekanálových zvukových signálů a dalších informací mezi produkty s podporou UltraNet, jako jsou digitální mixéry a osobní monitor systémy. Tato digitální síťová distribuce nejen eliminuje RFI a přeslechy, ale je společná pro analogové metody, a také výrazně snižuje čas nastavení nebo instalace. UltraNet konektivita je zajištěna dvěma zamykacími etherCON konektory, kdy lze přenášet až 16 nezávislých kanálů 24-bit digitálního audia a řídicích dat.

Bytelná konstrukce z překližky

Povrch tvoří vysoce odolný polo-matný černý nátěr. Skříň je vyrobena z 18 mm (¾") překližky a zahrnuje: 35 mm systém uchycení na tyč v jakékoliv poloze a pro montáž satelitních reproduktorů; integrované úchyty pro pohodlné přenášení. Síťové připojení je zajištěno prostřednictvím konektoru PowerCon Neutrik. Jeho tvar také umožňuje, aby mohl být využíván jako nízkoprofilový monitor, kde je přímá viditelnost pro publikum nesmírně důležitá.

Vynikající výkonnost na cestách

Je navržen tak, aby poskytoval vynikající výkonnost pro hudebníky na cestách, nebo pro trvalé instalace, jako jsou kostely, pro pořádání banketů, či v nočních klubech - a celou řadu dalších míst. TSP122-AN si klade za cíl vynikající výkonnost na cestách, a kvalitu zvuku svrchovaně přenosné, všestranné a škálovatelné reproduktorové soustavy.

Zaručená kvalita

Výrobce se vždy snaží získat zpětnou vazbu a zkušenosti od zákazníků. Produkty jsou vyrobeny ve vlastní továrně Music Group pomocí nejmodernějších automatizovaných pracovních postupů, a pro zajištění kvality jsou využívány laboratoře, vybavené nejmodernějším zkušebním zařízením z celého světa.

Výsledkem jsou produkty z nejnižší mírou poruch v rámci celého tohoto průmyslového oboru, a velkorysá 3-letá záruka.

 

Technické detaily
Art.-No.
TSP122-AN
Kde koupit
RecenzeNapište vlastní recenzi

Ty přezkoumání: Turbosound Siena TSP122-AN

Jak hodnotíte tento produkt? *

 
1 1 hvězdička
2 2 star
3 3 star
4 4 star
5 5 star
Kvalita
Cena
Hodnota
Ke stažení
Compare

Nevybrali jste položky k porovnání